Casper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi Hergün

Casper Servis Profesyonel Bir Bakış

Laptop ve yedek parça servisleri her zaman bilgisayar dünyasının en sorun çıkartan alanlarından biridir. Yavaş ve düzenliliği olmayan tamirler, bakım ve onarım işlemeleri… Fakat Casper Servis bu etkisiz hizmet anlayışını kaliteli bir hizmetle ortadan kaldırıyor. Alanına hâkim birçok çalışan tarafından oluşturulmuş ekipler ile hızlı, çözüm odaklı bir servis hizmeti getiriyor sizlere.

Beklentilerinizi doğru bir şekilde karışılarken sadece sonunuzu ortadan kaldırmakla kalmıyor. Aynı zamanda bir daha oluşabilecek sorunları da engellemeye yönelik bir çalışma çıkarıyor ortaya. Sektörde en hızlı ve kesintisiz destek hattına da sahip olan Casper Servis, geniş iletişim ağıyla her noktadan her an ulaşılabilecek bir servis sunuyor sizlere.

Casper Servisi Kalitesinin Farkına Varın

Güvenilirlik ve hızlı işlem görme becerisi bir servisi servis yapan en önemli etkenlerdir. Kişisel ve yaşamımızla ilgili olan her bilgi, dokümanı bilgisayarlarımızda, notebooklarımızda ya da telefonlarımızda tutarız. Bu önemli ve kimseyle paylaşılmaması gereken bilgileri bir servisle paylaşırken ise gizlilik çok önemlidir. Casper Servisi gizlilik ve güvenilirlik ilkeleriyle sizlerin gönül rahatlığıyla hizmet almanızı sağlıyor.

Bu servislerle paylaştığınız herhangi bir cihaz alındığı gibi geri teslim ediliyor ve herhangi bir bilgi çalım işlemi için güvenlik ağları oluşturuluyor. Bu alanda da müşteri memnuniyetini öne koyan standartların üzerindeki bu işlem Casper Servisi’ni güvenilir ve tercih edilir kılıyor.

En Başarılı Tamir, Bakım ve Onarım İşlemleri

Casper Servisi’nin her alanda gösterdiği standartların üzerindeki hizmeti, Casper Laptop Servisi alanında da görüyoruz. Sorun yaşayan bir müşterinin tüm beklentilerini dikkate alarak oluşturdukları planlı iyileştirme süreci sektörün önde gelen hizmetlerinden.

Uzman kadro tarafından net olarak belirlenen ve tamir gerektiren işlemler en hızlı ve kökten çözülmüş bir şekilde karşınıza geliyor. Bunun yanı sıra her laptopun ömrünü uzatmak için yaptırılan bakım ve onarım işlemleri de yine en son teknoloji çalışma alanlarımızda, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. En başarılı bakım, onarım ve tamir servislerinden biri olarak Casper’ın siz müşterilerine sunduğu bu etkili, hızlı ve güvenilir hizmet tercih edilmeye değer.

1.5 2 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 3,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..