Casper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünCasper Notebook Servis beklentileri hızlı bir şekilde karşılamak ve müşteriyi memnun edebilmek odaklı çalışan Casper Notebook servisi için kolay bir eylem haline gelmektedir. Çünkü yıllardır alanında uzman kişilerle kurdukları geniş ve başarılı bir ekibi var. Verdiği bu başarılı hizmet uluslararası boyutlara ulaşmış ve Casper Servisi’nin ününe ün katmıştır.

Casper Notebook Servis

Aynı zamanda kurdukları altyapı sistemiyle de geniş ihtiyaç alanlarına ulaşabilmeleri de her yerden müşteri memnuniyeti kazanmalarına yardımcı olmuştur. Bu kadar memnuniyet ve başarının en büyük etmenlerinden biri de özendir.  Müşterinin sorununa gösterilen özen ve bu sorunu çözüme kavuşturabilmek için de ayrıyeten gösterilen ilgi başarılı bir sonuca götürür süreci. Başarılı bir sonuç da herkesi memnun eder.

Uzman Ekiplerle Tanışın

Laptop parçaları, laptop tamiri, onarımı ve bakımı sanıldığı kadar kolay olmayan ve profesyonellik gerektiren birer işlemdir. Herhangi uzman olmayan bir kimseye yaptıracağınız bu işlemlerden biri geri dönüşü olmayan bilgi kayıplarına, hasarlara ve hatta laptopunuzun kaybına bile neden olabilir. İşte bu yüzden laptopunuzu uzman kişilere emanet etmek çok önemlidir.

 Casper Servisi bu konuda size destek verebilecek sektörün en uzman kişilerinden oluşan bir ekip sunuyor. Her türlü laptop ihtiyacınız veya danışmak istediniz konular için 7/24 ulaşabileceğiniz bu ekip sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmak için varlar. Aynı anda tek bir tuşla ulaşabileceğiniz WhatsApp danışma hattı da sizlerin hizmetinde.

Casper ile Sorununuzu Çözün

Casper Notebook servisi başarılı bir hizmet sunmak için en iyi teknik ekip kadrosuna sahip onarım merkezidir. Normal bir bilgisayardan daha hassas olan bu cihazlar çok daha fazla yıpranıp zarar görebilir. İşte bu yüzden devamlı ve düzenli olarak bakım ve onarım hizmetlerinde yaralanmanız gerekir. Casper sizlere sunduğu geniş ve başarılı ekibiyle bu hizmet için yararlanabileceğiniz en başarılı birkaç ekipten biri olarak çıkıyor karşımıza. Aynı zamanda herhangi bir hasar aldığında veya müşteri kaynaklı bir sorun yaşandığında da bu hizmetten faydalanabilirsiniz. En kaliteli parçalarla tamir edilen notebooklarınızın yeni aldığınız halinden bir farkı olmayacaktır. Tüm bu hizmetler için Casper Notebook Servisi ’ni tercih edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..