Casper Servis Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünUzman Kadro, Uzman Hizmet

Casper Servisi uzun yıllarıdır yoğun talep gören ve müşteri memnuniyeti hayli yüksek bir servistir. Bunun en büyük etkenlerinden biri de sizler için oluşturduğu alanında en üst düzey bilgilere sahip çalışan ekibi. Diğer bir etmeni de böyle başarılı, uzman kişiler tarafından oluşturulmuş bu servis hizmetinin sürekli de dönüşümlü olarak gelişip, değişmesi. Gelişen teknolojiyle en güncel tamir, onarım ve bakım işlemlerini bünyesinde barındıran bu servis kesintisiz bir hizmet vermekte.

Bir servisin en önemli parçası olan ulaşılabilirlik ise yine Casper Servisi’de en kaliteli şekilde işlemekte. 7/24 ulaşabileceğiniz WhatsApp destek hattı ve aramanıza bile gerek kalmadan şikâyet bildirebileceğiniz bir servis formu seçeneği de sunuyor size Casper.

Laptoplarınız Profesyonel Ellerde

Casper laptop servisi kurdukları altyapıyla başarılı ve hızlı bir şekilde müşterilerin sorunlarını çözüyor ve beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Sürekli olarak birbirleriyle iletişim halinde olan bu Casper laptop servislerinin böyle başarılı olmasının en büyük sebeplerinden biri de budur. Laptopunuz için en kaliteli yedek parçaları değişimde kullanan Casper Laptop Servisi, sonunuzu yalnızca ortadan kaldırmakla kalmıyor aynı zaman da tekrar sorun yaşamanıza engel olacaktır.

Uzman ekiplerin ellerine teslim edeceğiniz laptoplarınızda önce sorun veya varsa hasar tespit edilir. Daha sonra bu hasarlı veya sorunlu parçadan kurtulunur ve yerine yenisi takılır. Böylece laptopunuz size sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Casper Teknik Servisi

Casper servisi başarılı bir şekilde verdiği teknik servis ile müşteri memnuniyetini hızlıca kazanmış bir servistir. Bunun bir parçası olan Casper Notebook Servisi de bu narin teknolojik cihazlara en uygun teknik hizmeti verir. Laptoplardan daha ince ve çalışılmış tasarımlara sahip olan bu cihazlar çok çabuk hasar alıp sorun yaşamanıza sebebiyet verebilirler. Fakat Casper Notebook Servisi sizlere sunduğu süresiz ve sınırsız hizmetle sizi mağdur etmiyor.

İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz uzman çalışanlar tarafından notebookunuzun sorunu çözülüyor ve size olabilecek en kısa sürede teslim ediliyor. Ayrıca ek olarak bu hassas cihazların tekrar yıpranmasını engelleyecek bakım ve onarım hizmeti de müşterileri veriliyor.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
, , , , , , ,
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
Hemen Ara..